SENTICON

TESİS YÖNETİMİ VE İŞLETME HİZMETLERİ

 

Siz zamanınızı ve konsantrasyonunuzu kendi işlerinize ayırırken EUBSA TURKEY , sizin adınıza tesisinizi yönetir, işletir ve size raporlar.

 

Tesis yönetim ve işletme kapsamında verdiğimiz hizmetler;

 

    Muhasebe

    Hukuk

    Teknik bakım ve onarım işletmeciliği

    Taşeron yönetimi

 

KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

 

"Görünmez kalkan" prensibi ile dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren EUBSA TURKEY , hizmet verdiği bünyeyi dışarıdan ve içeriden gelebilecek tehlikelere karşı koruduğu gibi, yine bu bünyede bulunan tüzel ve gerçek kişileri tedirgin ve rahatsız etmeden görevini yerine getirir.

 

EUBSA TURKEY "Müşteriye özel ve ihtiyacı olan gerçek hizmeti" sunar

 

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

 

Hijyen ve temizlik, insanın tüm yaşamı boyunca olmazsa olmazlarındandır. Eğitimli ve sürekli denetlenen kalifiye personelimize ek olarak, saygınlığı tüm dünyada kanıtlanmış markalardan oluşan malzeme ve makine ekipman parkı ile müşterilerine en sorunsuz endüstriyel temizlik hizmetini veren EUBSA TURKEY , uzmanlık gerektiren alanlarda başarısını kanıtlamış durumdadır

 

CATERING HİZMETLERİ

 

Yaptığı her işi maksimum fayda prodüktif fiyat mantığı ile müşterilerinin beğenisine sunan EUBSA TURKEY müşterilerinden gelen yoğun talebe daha fazla kulak tıkayamadı.Sektörün önde gelen isimlerini biraraya getiren EUBSA tüm dünyadaki kurumsal kalite kaşesini bu alana da vurmaya hazırlanıyor.EUBSA TURKEY ile Hijyenik Malzeme ve Ekip Kalitesinin tadı damağınızda kalacak...

 

 

KAFETERYA İŞLETMECİLİĞİ

 

Catering ve Alacart özünde yemek hizmeti gibi görünsede gerek işletme gerekse Servis anlayışı birbirinden çok farklıdır.

Bu anlayış ile Casa De Leo ' yu misafirlerimizin hizmetine sunduk.En kaliteli Restaurant ve Cafeler de aldığınız ürün ve hizmetleri daha uygun fiyat ile günün her saati ayağınıza getirdik.Hoşgeldiniz...

 

 

TEKNİK BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

 

Teknik bakım ve onarım işletmeciliği kapsamında aşağıdaki işler gerçekleştirilmektedir

 

    Elektrik

    Mekanik

    İklimlendirme

    Taşeron yönetimi ve malzeme tedariki

 

BAHÇE BAKIM PEYZAJ HİZMETLERİ

 

Betonarme yapıların sürekli yükseldiği günümüzde, yeşil alanların önemi gitgide artmaktadır. Yeşilliğin güzelliğini daha uzun süreler yaşatmayı amaçlayan EUBSA TURKEY , ister tam zamanlı, isterseniz mevsimlik, ehliyetli ve uzman bahçe bakım ekibiyle bahçenize profesyonel bakım hizmeti verir.

 

HAŞERE VE KEMİRGENLE MÜCADELE

 

EUBSA TURKEY , uzman ekibiyle insan sağlığına tamamen zararsız ve kokusuz hammadde kullanır. İlaçlama, profesyonel ekiplerimiz tarafından 3 aşamada yapılmaktadır; önce bir fizibilite çıkarılır, daha sonra uygulama yapılır ve en son kontrol ziyaretleri yapılarak müşterilerimize hijyenik bir ortamda yaşama imkanı sağlanır.

 

DESTEK HİZMETLER

 

    OFİSBOY

    KURYE

    DANIŞMA HİZMETİ

    ŞOFÖR

    HOST VE HOSTES

    SANTRAL OPERATÖRLÜĞÜ

    DEPO YÜKLEME VE BOŞALTMA HİZMETİ

VALET PARKING

 

ADRES

Örnek Mh. Ercüment Batanay Sk. No:25 Ataşehir - İstanbul

TELEFON

444 3 120

SOSYAL MEDYA

Copyright © 2014 EUBSA TURKEY  |  Tüm Hakları Saklıdır

Design by db